Новини » Політика 20 серпня, 2018, 16:28
Експерт заявив, що Турчинов і Пашинський дали вказівку гальмувати створення теруправлінь ДБР
ZIK
ZIK

Комісія, яка обирає слідчих для територіальних управлінь Держбюро розслідувань, саботує увесь процес. Все через те, що Секретар РНБО Олександр Турчинов та керівник оборонного комітету ВР Сергій Пашинський дали вказівку гальмувати цей конкурс аж до президентських виборів.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив головний експерт антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ Олександр Лємєнов.

«Я поділяю думку, що допоки у вищого керівництва держави і їх найближчих сателітів немає політичної волі щодо боротьби з корупцією, в цій країні не буде нічого з точки зору протидії цій найбільшій напасті після війни на Донбасі», – заявив експерт.

Він переконаний, що все значною мірою залежить від Президента Петра Порошенка, міністра МВС Арсена Авакова, голови РНБО Олександра Турчинова, голови оборонного комітету ВР Сергія Пашинського та інших, які намагаються впливати на формування органів досудового розслідування.

«Я вже казав, що робота Державного бюро розслідувань не запуститься у вересні. Більше того, співбесіди з кандидатам у територіальні управління починаються тільки 30 серпня. Оскільки для того, щоб ДБР розпочало свою роботу, потрібно набрати не менше третини працівників, а це 500 осіб, без обрання слідчих роботу Бюро не буде запущено», – підкреслив Олександр Лємєнов.

Окрім того, він заявив, що комісія, яка обирає слідчих для територіальних управлінь ДБР, умисно саботує обрання і затягує його.

«Ми вже не раз про це попереджали. Чому так відбувається? Тому що Сергій Пашинський та Олександр Турчинов дали вказівку певним особам гальмувати конкурс, адже вони очікують наступних президентських перегонів. І тоді відштовхуватимуться вже від їх результатів», – заявив експерт Реанімаційного пакету реформ.

Нагадаємо, раніше голова Державного бюро розслідувань Роман Труба запевняв, що Бюро запрацює вже у вересні цього року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 02:54 :15