Новини » Львів 20 серпня, 2018, 13:52
Дорога у пекло: у Львові по стежині до школи діти можуть потрапити під поїзд
Фото: Наталія Шотік
Фото: Наталія Шотік

Львів’яни скаржаться на жахливе сполучення між вулицями Академіка Лазаренка і Володимира Великого, через яке, у шкільний період, проходить багато дітей.

Про цю проблему написала у своєму Фейсбук львів’янка Наталія Шотік.

«Ніколи не думала, що колись буду аж настільки зла на «господарників» нашого міста, як зараз. Наближається 1 вересня, і я з жахом уявляю собі, як водитиму дитину до школи... А справа в тому, що кращого сполучення між вулицями Академіка Лазаренка і Володимира Великого, ніж оте, що ви бачите на фото, не існує. Причому, ходять тут щодня сотні дітей: хто в садочок, хто до школи, хто на спортивні заняття на стадіон «Динамо». І тепер уявіть собі, як ця «чудова» стежина виглядає у сильний дощ чи в мороз. Уявили? Так от, як очевидець вам кажу: дитина може скотитися по багнюці чи льоду прямісінько під поїзд! Раніше хоч за перила можна було триматися, а тепер і цього немає: якісь вандали відламали половину перил (мабуть їм на пляшку бракнуло, тож вирішили здати на металобрухт...)», – пише Наталія Шотік.

Фото: Наталія Шотік
Фото: Наталія Шотік
Фото: Наталія Шотік
Фото: Наталія Шотік
Фото: Наталія Шотік
Фото: Наталія Шотік

Також вона додає, що нікому – ні керівництву стадіону, ні місцевим ЖЕКам немає до того діла, бо вже тривалий час так. Тому попереджає про можливі нещасні випадки, які можуть трапитися, якщо бодай перила нові не поставити або не зробити нові сходи.

Карта
Карта
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 17:26 :28