live
Новини » Київ 100

Дай волю внутрішнім емоціям разом з Three Days Grace®

Один із найуспішніших та талановитих колективів світової сцени – канадський гурт Three Days Grace подарує цієї осені столичній публіці нереальні емоції.

Білети на концерт Three Days Grace в Києві – це можливість круто провести час під звуки альтернативного металу та постгранжу. В Stereo Plaza колектив презентує своїм слухачам нове шоу та свій новий альбом Outsider. Це шоста платівка групи, тому музиканти очікують від європейської публіки справжньої емоційної віддачі.

На вас чекає яскравий вокал, незабутні мелодії пісень та звуки гітари. Купуючи білети на концерт Three Days Grace в Києві на сайті TicketsBox, ви гарантовано отримуєте можливість побувати на по-справжньому унікальному святі, де обов’язково знайдете своє натхнення. Як завжди на сцені буде звучати якісна і яскрава музика, яку неможливо сплутати та порівнювати з будь-якою іншою. Все через експресивний вокал колективу та досить тяжкі мелодії, які запам’ятовуються енергетикою люті та звучанням альтернативної гітари.

Колектив зі своїми концертами мандрує по всіх чотирьох континентах нашої планети та радує слухачів піснями, котрі допомагають втекти від реального світу. Весь секрет Three Days Grace в якісному та душевному ударі по струнах та нереально крутому вокалі, котрий доводить слухачів до нірвани.

Білети на концерт Three Days Grace в Києві від TicketsBox – це унікальна можливість стати учасником грандіозного шоу музикантів.

 

Loading...
Loading...
Loading...