понеділок, 20 серпня, 2018, 22:55 Політика
Чому не можна переводити справу рюкзаків Авакова в юридичну площину – пояснення експерта
ZIK
ZIK

У справі «рюкзаків Авакова» ми бачимо ті аспекти, які свідчать про корупційні дії. Тому маємо підстави розглядати цю ситуацію як прояв корупції Міністерства внутрішніх справ. І в цьому контексті ця справа є не суто правовою, а політичною.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Валентин Бушанський.

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура закриває кримінальне провадження щодо сина чинного глави МВС Арсена Авакова – Олександра та його екс-заступника Сергія Чеботаря, фігурантів так званої «справи рюкзаків».

Політолог Валентин Бушанський переконаний, що справа «рюкзаків Авакова» свідчить про корупцію у Міністерстві внутрішніх справ.

«Мова йде про те, що син міністра внутрішніх справ продає міністерству, яке очолює його батько, товар, але за завищеною ціною. Тобто ми бачимо ті аспекти, які по своїй суті свідчать про корупційні дії.

Тому маємо підстави розглядати цю ситуацію як прояв корупції Міністерства внутрішніх справ. І в цьому контексті справа є не суто правовою, а політичною», – заявив гість програми.

Валентин Бушанський наголосив, що суспільство має реагувати на ситуацію, яка склалася у Міністерстві внутрішніх справ.

«Суспільство має реагувати на корупцію, яка процвітає у цьому міністерстві. Ось про що ми повинні говорити. І суспільство має бути надзвичайно зацікавлене у дуже ретельному і прозорому розслідуванні цього питання. І якби це була Німеччина, Швеція або будь-яка інша нормальна країна, то міністр внутрішніх справ був би вже давно у відставці, бо він підозрюється в корупційних діях. Ось в чому проблема!» – підкреслив політолог.

Бушанський також зауважив, що переводити цю проблему з політичної площини в суто юридичну та ігнорувати політичний бік справи, тобто корумпованість вищих органів влади України і вищих посадовців – неправильно.

«Так ми ніколи не збудуємо демократичну й правову Україну», – підсумував гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 06:27 :14