Новини » Економіка 20 серпня, 2018, 21:53
Бушанський зазначив тенденцію щодо періоду, коли в Україні зазвичай зростають пенсії
ZIK
ZIK

В Україні пенсії завжди зростають перед виборами. Таким чином правлячі сили можуть використовувати людей літнього віку у своїх політичних амбіціях, бо вони активні і беруть участь у виборах.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Валентин Бушанський.

«Ми розуміємо, що люди літнього віку - це значна частина населення України, і вони вбачають в участі у виборах свою політичну й соціальну реалізацію. Для них ця діяльність важлива, на відміну від інших категорій населення. Ці люди активні, і вони беруть участь у виборах. А якщо подивитись на те, як зростали в Україні пенсії, то зростають вони завжди перед виборами», – зазначив політолог.

За його словами, пенсія в Україні, окрім суто соціальної функції, виконує також політичну функцію впливу на електорат. Таким чином правлячі сили можуть використовувати людей літнього віку у своїх політичних амбіціях. 

«Треба чітко розуміти, що політтехнологи і політики чітко прораховують, який відсоток населення серед людей пенсійного віку візьме участь у виборах, як вони проголосують, і яку роль вони відіграють у регіонах. Тому тут завжди преференції на боці партії влади. Яка партія при владі – та партія і може сказати: «Ми вам підвищили пенсію. Розумієте, хто про вас піклується, і хто відстоює ваші інтереси», – зауважив Бушанський.

Пан Бушанський переконаний, що весь сарказм полягає в тому, що певна правляча партія протягом п'яти років набиває собі кишені, створює для себе всі сприятливі умови, розкрадає і відмиває кошти, а потім, коли населення збідніло, піднімає пенсію.

«Це знущання над народом. Вони говорять – «Ми вам підвищуємо пенсію – йдіть проголосуйте за нас». Парадокс полягає в тому, що чим більше йде розграбування населення, тим більш відчутне підвищення пенсії і соціальних допомог. Спочатку людей обібрали до нуля, а потім кидають їм копійки», – прокоментував гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 14:09 :46