Новини » Курйози 20 серпня, 2018, 17:55
Британець, який страждає на рідкісну амнезію, одружився, щоб запам’ятати любов
Фото: Metro
Фото: Metro

Пара з Ноттінгема запланувала своє весілля через три місяці після того, як нареченому поставили невтішний діагноз. Молодий британець Дейлі Брэдбери страждає на один із рідкісних різновидів хвороби Альцгеймера, та не зважає на швидку втрату пам’яті, яка неминуче чекає його найближчим часом, – він одружився на своїй наречені Джордан.

Про це повідомляє metro.co.uk, пише focus.ua.

«У нас був такий особливий і пам’ятний день. Ми відчули, наче ми лиш кліпнули очима, і день закінчився, але ми були найщасливішими саме у ту мить», – сказала 30-річна Джордан про весілля.

Деніел записав свою клятву на папері, щоб зберегти її для жінки на майбутнє.

«Він сказав мені, що сподівається – в майбутньому, коли він не зможе повторити ці слова, бо пам’ять залишить його, я буду пам’ятати і зберігатиму ці слова, а він завжди буде це відчувати, пам’ятатиме серцем нашу любов», – додала Джордан.

Рідкісна форма хвороби Альцгеймера викликана мутацією в гені під назвою PSEN1. Даніель успадкував цей ген від свого батька Адріана, який помер в 1999 році, у віці 36 років. Тепер подружжя боїться за своїх 18-місячних близнюків Джаспера і Лолу, у яких є 50-відсотковий шанс наслідувати хворобу, яка забирає пам’ять.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 19:20 :23