неділя, 19 серпня, 2018, 23:20 Спорт
Сьогодні було зіграно заключні матчі п’ятого туру чемпіонату України з футболу сезону-18/19
upl.ua
upl.ua

Черговий, п’ятий тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги сезону-18/19 завершився поєдинками у Запоріжжі і Полтаві.

Футболісти луганської «Зорі» та донецький «Олімпік» зіграли без голів – 0:0, а «Ворскла» здобула вольову перемогу над ФК «Маріуполь» – 2:1, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

У «Ворскли» відзначився Владислав Кулач (29-та хвилина), та автор автоголу Павло Полегенько, який забив м’яч у ворота «Маріуполя» на 88-й хвилині. У приазовців гол у свій актив записав Руслан Фомін (2:1).

«Десна» (Чернігів) – «Карпати» (Львів) – 2:2

голи: Денис Безбородько (22), Денис Фаворов (42) – Денис Мірошниченко (58), Аді Меремич (80).

Турнірне становище: «Динамо» – 12 очок (після 4-х матчів), «Шахтар» – 12 (5), «Олександрія» – 12 (5), «Чорноморець» – 8 (5), «Зоря» – 7 (5), «Олімпік» – 5 (5), «Карпати» – 5 (5), «Десна» – 4 (5), «Львів» – 4 (5), «Ворскла» – 3 (5), «Маріуполь» – 3 (4), «Арсенал» – 1 (5).

Нагадаємо, зустріч третього туру ФК «Маріуполь» – «Динамо» (Київ) перенесли на 26 вересня через участь обох клубів у єврокубках.

2018-11-16 05:22 :51