субота, 18 серпня, 2018, 9:55 блоги Львів
Уся правда про організацію львівського потопу
Роман Онишкевич
журналіст, поет

Маю страшну злість. Дуже мене обурюють, засмучують і доводять до сказу люди, котрі у вчорашньому львівському потопі звинувачують Андрія Івановича Садового. Темний люд не відає істини, бо у своїй ненависті до мера втрачає здатність мислити. Отож, змушений розкласти, як усе було насправді.

Вчора зранку до Львова приїхала перша леді. Як кожній першій леді, пані Марині страшно хотілося, аби її зустрів перший чоловік міста і, як не квіти подарував, то хоча би вгостив кавою з тістечками. Тим більше, що в деяких закладах це йому не буде нічого коштувати. Головне, як кажуть, увага.

Але зрозуміймо, друзі, пана Андрія і на хвильку замислимося. Що важливіше державнику над державниками, мудрагелю над мудрагелями і месії, першому після Христа? Чи важніше освіченому мужу жінок (хай і вельми статусних) розважати, а чи нести зерно істини? Певно, що нести. То ж поїхав Андрій Іванович у чергову месіанську подорож до далекого Запоріжжя, аби розказати тамтешньому люду про життя праведне. Бо що йому вже Львів? Тут мир і благодать, і на всіх язиках все мовчить, як писав класик.

Чи могла не відреагувати на такий демарш зневажена увагою Леді? Не могла. Обурилася, кабчучками топнула по ще не вкраденій львівській бруківці і давай телефонувати злому Зевсу-громовежцю. Той, яко хлоп зайнятий, теж мав якісь справи. Може, хтів віскаря чарку ликнути, поки благовірна у відрядженні. Аж тут на маєш. Розізлився пан Петро до неможливості – наказав усім сущим хмарам на Львів сунути, блискавкам блищати, а громам – гриміти. Аби вже було напевно, наказав усьому своєму люду набирати в хатах воду з кранів і виливати з вікон, аби ще гірше насвинячити просвітленому мужу Садовому.

Тепер, знаючи всю правду, в кого підніметься рука написати гидоту про Андрія Івановича? В кого заворушиться язик, аби лихе слово про нього мовити? У кого занесеться нога, аби дати йому шпіцака? Отож бо! Легко звинувачувати людину, не знаючи правди. А правда проста. Невже такий просвітлений і осяяний муж, який несе світло мудрості по кожному місту держави, мав би думати виключно про Львів і його візитерів? Що у нас туристів мало?

Андрій Іванович – месія. А месій не обмежує жодна територія. А щодо потопу. Ну, видно, за гріхи наші, львів’яни. Недостатньо шануємо Андрія Івановича.

 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 07:00 :02