субота, 18 серпня, 2018, 6:40 Суспільство
У Москві обіцяють знайти компромат на Лайму Вайкуле

Російська влада взялися за повну перевірку правомірності концертної діяльності Лайми Вайкуле після її слів про те, що вона не готова виступати в Криму.

Про це повідомляє "Лента.ру".

Як заявив керівник робочої групи з питань злочинності в сфері економіки громадської ради при головному управлінні МВС Росії по Москві Олександр Хамінський, зарубіжні артисти повинні дотримуватися певних правил.

«Будь-якому іноземному громадянину, який працює на території Росії, потрібно оформляти просту робочу візу з зазначенням мети поїздки, поданням до консульської установи МЗС Росії контракту на виступ з достовірно вказаною сумою винагороди, а також сплачувати податки з усіх гонорарів, включаючи одержувані готівкою», – сказав він.

За його словами, це стосується також і безкоштовних виступів. В даний момент органи збирають фотографії та відеозаписи виступів співачки в Росії, щоб встановити факт порушення закону. Якщо вони доведуть, що вона незаконно працювала на Росії, їй загрожує штраф і видворення з країни.

«Максимум, чим ризикує Лайма Вайкуле – це неможливість проведення виступів в Росії в подальшому», – підкреслив Хамінський.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 22:31 :48