Новини » Світ 18 серпня, 2018, 0:10
Трамп: Я знову зробив Америку великою
lenta.ru
lenta.ru

Президент США Дональд Трамп під час полеміки з губернатором штату Нью-Йорка Ендрю Куомо щодо величі США назвав виконаним завдання з повернення величі Америці.

Про це він написав у своєму Twitter.

«Я вже повернув Америці велич. Досить подивитися на ринкові показники, рівень зайнятості, становище в армії. А далі все буде тільки краще», – похвалився Трамп.

«Зробити Америку знову великою» було основним гаслом передвиборної кампанії Трампа. Так у його штабі хотіли дати народу зрозуміти, що кандидат має намір виправити помилки, допущені його попередниками на посаді президента.

Куомо, який представляє Демократичну партію, з твердженнями Трампа не погодився. Він заявив, що не треба повертати США велич, тому що в минулому вони не були такими вже великими.

За це губернатора розкритикували його опоненти, котрі вважають, що після таких слів Куомо слід вибачитися перед американцями. Однак Куомо від свого висловлювання відмовлятися не став, але пояснив, що велич Америки настане, коли у всіх громадян будуть рівні права.

«Те, що називають колишньою величчю, не наш вибір. Ми не хочемо повертатися до дискримінації, сегрегації, сексизму, ізоляціонізму, расизму і ку-клукс-клану», – написав політик у своєму Twitter.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 17:42 :34