субота, 18 серпня, 2018, 22:50 Світ
Путін заявив, що не закриє «традиційний» транзит газу через Україну

Канцлер ФРН Ангела Меркель заявила, що Німеччина наполягає на збереженні ролі України як країни-транзитера в постачання російського газу в Західну Європу.

Про це вона сказала журналістам перед початком переговорів з президентом Росії Володимиром Путіним у заміській резиденції німецького уряду Мезеберг, – повідомляє Укрінформ.

«В контексті України ми будемо говорити про транзит газу. З моєї точки зору, Україна повинна і тоді, коли буде «Північний потік-2», відігравати роль в транзиті газу до Європи», – заявила Меркель.

Вона висловила задоволення, що вдалося розпочати переговори з цього приводу між ЄС, Росією та Україною.

Путін вкотре заявив, що «Північний потік-2» є «виключно економічним проектом, і він не закриває можливості продовження транзитних постачань російського газу через територію України». Головне, додав він, щоб цей «традиційний» для Росії транзит відповідав економічним вимогам і був економічним у всіх сенсах цього слова.

Реалізація «Північного потоку-2», наполягає Путін, дасть змогу удосконалити європейську газотранспортну систему, диверсифікувати маршрути постачання і мінімізувати транзитні ризики, а також задовольнити зростаючий попит на енергоресурси.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 15:10 :13