Новини » Політика 18 серпня, 2018, 20:54
Музикант поза політикою – це не про мене: Вакарчук прокоментував потрапляння у виборчі рейтинги
Святослав Вакарчук
Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук вважає, що активний громадянин, який, тим більше, має вплив на людей, має фінансові, соціальні чи суспільні можливості, повинен їх використовувати на благо країни. Якщо цього не робити, то це безалаберність або й моральний злочин. Тим більше, що люди втомились від старих облич у політиці.

Про це він сьогодні, 18 серпня, повідомив під час зустрічі зі своїми прихильниками у Львові у приміщенні «Львіварні», інформує кореспондент ІА ZIK.

В ході спілкування з фанатами своєї творчості фронтмен гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук, зокрема, відповів і на запитання стосовно того, що під час соціологічних опитувань він фігурує серед претендентів на посаду Президента та лідера парламентської політичної сили.

«Чи ви думаєте, якщо я скажу не вставляти мене у рейтинги, то вони це зроблять? Насправді мені також цікаво, чому це постійно роблять. На мою думку, причин декілька. Люди настільки втомилися від старих облич політиків, що вони починають шукати зміни у тих людях, які ніколи не займалися політикою, але своєю позицією демонструють те, що готові це робити.

Я ніколи своєю діяльністю не приховував, що мене цікавлять суспільні процеси. Я ніколи не стояв осторонь подій, які відбуваються у державі. Це завжди була моя публічна позиція. Музиканти поза політикою – це не про мене! Адже я вважаю: якщо ти громадянин і маєш вплив на людей, маєш фінансові, соціальні, суспільні можливості, то повинен їх використовувати на благо країни – це, як мінімум. Якщо цього не робити, то це безалаберність або й моральний злочин, на мою точку зору», – розповів знаний музикант.

Далі Святослав Вакрчук додав, що він свідомий того, для чого його використовують у передвиборчих рейтингах, але йому байдуже щодо цих маніпуляцій, і він буде робити те, що вважає за потрібне.

«Я буду займати активну позицію – не залежно від того, вставляє мене хтось у якісь рейтинги чи ні. Що вони цим хочуть досягти, чим маніпулюють – це їхня справа. Я здогадуюсь про це, але, чесно, воно мене мало цікавить. Я не хочу про це думати. Це не займає мій час і енергію. І, не залежно від того, що вони хочуть цим досягти, я буду робити те, що вважаю за потрібне», – завершив тему лідер гурту «Океан Ельзи».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-16 08:57 :13