Новини » Львів 18 серпня, 2018, 12:16 блоги
Гроза, яка об’єднала людей
Наталія Фанок
журналістка, редакторка, заступниця головної редакторки ІА ZIK
Потоп у Львові. Фото: ZIK
Потоп у Львові. Фото: ZIK

Поки сидиш собі в офісі, а за вікном отаке-сяке твориться, єдине, що на думці, як додому добратись. Та легко, гроза припинилась, сонечко виглянуло, і життя знову прекрасне.

Допоки дійшла додому, дізналась всі новини і наслідки львівської негоди. Городоцька пливе річкою, «моя Городоцька». На Шевченка там «таке творилось – потоки». Сахарова таке ж. Біля Університету «вода йшла поверх дощоприймачів, віниками розчищали». З припаркованих автівок в прямому сенсі все викручували і просушували. Трамваї-тролейбуси не курсують. Автомобілі та автобуси стоять у страшенних заторах.

Слухаю, дивлюсь фото – і не вірю своїм очам. Повірила, коли побачила. «Ви там не пройдете, – каже мені продавчиня, в якої купую улюблені горішки. – Там треба, щоб вас на руках хтось переніс. Чоловіки нині наносились жінок з маршруток. Отоооо було». На щастя, мені туди і не треба. А чоловіки молодці. Пишаюсь.

Спускаюсь алеєю від Палацу залізничників до Городоцької, а там справді – ріка. Не так багато літ я живу, але такого ще не бачила. Машини, автобуси – по капот у воді. Чоловіки йдуть у брід – по коліна. Працюють рятувальні служби. Всі охають-ахають, фотографують, знімають на камеру. Ще трошки і мене б знесло, бо води чомусь прибувало.

«Я йшла від Привокзального ринку, до пояса у воді. А що, додому хотіла», – каже мені сусідка.

Світла нема. Благо, телефон заряджений. Кажете, не може бути романтичний вечір влітку за чаєм при свічках? Все, як вчить данське «хюґе».

Але найбільше, що мені сподобалось у тій ситуації, – люди. Відкриті і комунікативні. Як це не печально, але, мабуть, гроза нас об’єднала.

Світло уже є. Кажуть, Городоцька вже проїздна-прохідна. Йду варити борщ.

 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 18:12 :58