субота, 18 серпня, 2018, 6:20 Світ
Голова Майдану закордонних справ заявив про велику дипломатичну помилку Ангели Меркель
ZIK
ZIK

Завтра канцлер Німеччини прийме диктатора, який сьогодні катує Сенцова. Втім, Ангела Меркель так і не пояснила, чого очікує від зустрічі з Путіним. Ця дипломатична помилка може зіграти на руку президенту Росії.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK сказав голова фонду «Майдан закордонних справ» Богдан Яременко.

«Нещодавно сама Меркель наголосила, що немає очікувань від зустрічі з Путіним. То про що можна говорити?», – зазначає експерт.

Голова фонду «Майдан закордонних справ» переконаний, що Путін  –майстер у використанні конфліктних моментів між чужими країнами.

«Зараз президент РФ спробує використати суперечку між Європою і США. До того ж від початку позиція Ангели Меркель була в тому, щоб Америки не було в Норманському форматі», – підкреслює Богдан Яременко.

Німеччина, в особі канцлера, постійно намагається демонструвати здатність вирішувати європейські питання без США, зауважує експерт.

«А от істеричність, яку приносить Дональд Трамп у між атлантичні відносини або європейську політику, сприяє наростанню непорозумінь. Останнім часом їх і так не бракувало. Серед всього, виплило на поверхню те, що при Обамі телефон Меркель прослуховували. Також є санкції і питання «Північного потоку-2», де у канцлера складна ситуація», – зазначає Богдан Яременко.

Разом з цим, експерт засуджує спроби Ангели Меркель поспілкуватися з Путіним.

«Зараз відбувається прорив дипломатичної блокади. Втім, щодо «Північного потоку-2» – Меркель одна з небагатьох європейських політиків, що намагаються сформувати позицію, враховуючи інтереси України. Вона наголошує про необхідність транзиту через нашу державу», – нагадує Богдан Яременко.

До того ж голова фонду «Майдан закордонних справ» припускає, що Меркель може зробити дипломатичну помилку, запросивши Путіна на зустріч у Німеччину.

«Меркель прийме диктатора, який сьогодні катує Сенцова, вбив біля трьохсот пасажирів малайзійського боїнгу на території України. Водночас, вона не вміє прагматично пояснити, що очікує від зустрічі, аби перебити всі злочини Росії. Очевидно, Меркель робить велику дипломатичну помилку», – підкреслює Богдан Яременко.

Нагадаємо, завтра Путін прибуде до Німеччини для зустрічі з Меркель. Попередньо канцлер заявила, що під час розмови із президентом Росії торкнуться широкого ряду питань, зокрема війни в Сирії, збройного конфлікту в Україні та енергетичних питань. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 22:30 :36