Новини » Політика 17 серпня, 2018, 17:11
Золотарьов: Медведчук – «токсичний», він вб‘є будь-який політичний проект
ZIK
ZIK

Прізвище Віктора Медведчука вб’є будь-який політичний проект, оскільки воно токсичне. Якби серйозно розглядалося питання про його політичне випливання, то принаймні команда олігарха працювала б ефективніше: розбивали негативні стереотипи, зокрема щодо фільму про Василя Стуса.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK говорив політолог Андрій Золотарьов.

«Медведчук є демонізованою і страшною фігурою у громадській думці проти ненависної влади. Його штучно накачують. Тому, як на мене, якщо так вже ненавидять Медведчука, то про нього краще б і не згадувати. Натомість питання із фільмом про Стуса вирішити тихенько, оскільки його частково знімають за бюджетні кошти. Можна було б просто набрати номер телефону до того, кого треба. Але потрібен був розголос і накачування кампанії», – зазначив він.

Тому, на його думку, не варто заявляти, що скандалом навколо фільму намагались підняти в інформаційному просторі прізвище Медведчука. Адже ця фігура є надто «токсичною».

«Прізвище Медведчука вб’є будь-який політичний проект, оскільки воно – токсичне. Якби серйозно розглядалося питання про політичне випливання, принаймні ефективніше працювала би команда. Розбивали б негативні стереотипи, оскільки справа Стуса має теж багато моментів, адже на письменника доносили і Драч, і Яворівський. Ми прекрасно знаємо про ці прізвища, які зараз зараховані до числа патріотів», – зауважив Золотарьов.

Тож експерт переконаний: якби справді таким чином намагались ввести у недійове поле Віктора Медведчука, «працювали б значно хитріше».  

«Це відбувалося б не так прямолінійно. Бо вихід на авансцену Рабіновича з Медведчуком і тактична перемога над «Опоблоком» можуть обернутися стратегічною поразкою. Оскільки Медведчук однозначно є негативним фактором», – наголосив він.

Нагадаємо, режисер фільму про українського письменника й дисидента Василя Стуса Роман Бровко розповів, що сцену з Віктором Медведчуком прибрали на прохання сина Василя Стуса Дмитра Стуса, генерального директора Національного музею Тараса Шевченка.

Скандал вибухнув після того, як український актор Геннадій Попенко повідомив, що з кінострічки «Стус» про відомого українського поета, який загинув у радянській тюрмі, викинули сцену суду над письменником. А зі сценарію фільму прибрали будь-які згадки про адвоката Василя Стуса – Віктора Медведчука, який тепер є кумом Путіна.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 09:36 :17