Новини » Політика 17 серпня, 2018, 22:04
Якщо припинимо контакти з РФ, держава втратить 50% електроенергії, – Тука
ZIK
ZIK

В атомній енергетиці ми використовуємо 47% американського пального, а 53% – російського. Я вважаю, що це дуже вдале рішення. А якщо ми припиняємо сполучення з Росією, 50% електроенергії в державі ми втрачаємо.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

Зазначимо, що відповідно до даних опитування Фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва, 33% респондентів підтримують запровадження візового режиму з Росією, не підтримують – 51%, а не змогли визначитись – 16%.

Георгій Тука зазначив, що «на емоційних засадах» він за введення візового режиму з РФ.

«Але я не отримував жодної інформації про можливі наслідки від таких дій. Тому приймати такі рішення, не знаючи, що буде з країною завтра, з моєї точки зору, це не правильний і не державницький підхід», – наголосив заступник міністра.

Георгій Тука також прокоментував заяву міністра інфраструктури України Володимира Омеляна про те, що Україна збирається припинити залізничне сполучення з Росією:

«Звісно, можна завтра зупинити перевезення. Але які дзеркальні відповіді може зробити Росія? Хто прогнозував це, хто розрахунки які робив? А якщо завтра Росія відмовиться продавати нам мінеральні добрива? Газ ми не купуємо, але наші заводи азотні стоять, тому ми вимушені купувати російські добрива. Що ми будемо робити, якщо їх нам не продадуть? Купувати європейське чи азійське – дорого. Через тиждень-два ми з вами це відчуємо на власних столах і знову будемо «клясти» ту кляту владу. Тому я вважаю, що влада не має права у своїх вчинках і діях користуватися опитуваннями і настроями. Має бути виключно прагматичний підхід», – акцентував Тука.

Ба більше, додав заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, якщо зупинити сполучення з Росією, Україна втратить 50% електроенергії.

«На сьогодні в атомній енергетиці ми використовуємо 47% американського палива, а 53% – російського. Я вважаю, що це дуже вдале рішення. А якщо ми припиняємо сполучення, 50% електроенергії в державі ми втрачаємо. Тому, будь ласка, шановні «голосувальники», вимкніть телевізори, ліфти, міський електричний транспорт, і тоді ви будете мати уявлення про можливі наслідки», – прокоментував Георгій Тука. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 01:25 :44