Новини » Регіони 17 серпня, 2018, 10:58
Волонтери-іноземці навчають юних волинян англійської

Пришкільні табори з поглибленим вивченням англійської мови «GoCamp» функціонують на Волині з 2015 року. Тоді вперше практикували заняття з волонтерами у 10 таборах, а на сьогодні розвинули систему, і вже організували 198 таборів, які охоплюють близько 6 тисяч дітей.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної політики ОДА.

Голова ОДА Олександр Савченко зустрівся з іноземцями, які відгукнулися на запрошення поспілкуватися. Зокрема, Ахмед Абдрабоу – англомовний волонтер із Єгипту, з міста Пізи. Він потрапив до загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня селі Хорохорин Луцького району. Там діє літній мовний майданчик «Веселка».

Ще одна школа, якій пощастило з англомовним волонтером – комунальний опорний заклад «Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» Турійського району. Там діє пришкільний англомовний табір «Rainbow», куди цього року через програму «GoCamp» прибув волонтер Калум Джексон з Великобританії, з міста Портсмут. У цьому таборі займається 25 дітей віком від 11 до 17 років.

Також завітала волонтерка з Єгипту Йомна Махмуд. Вона вчить дітей іноземної в ОЗО «Навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» у селі Заброди Ратнівського району у пришкільному таборі «Magic travelers».

Йомна – дитячий дантист. Її рідна мова – арабська, вона пояснює дітям, що англійська для неї була іноземною, але вона змогла вивчити і вільно володіти – значить і вони зможуть.

«Це зовсім новий досвід. Я завжди жила у великому місті, а зараз – у невеличкому селі. Тут неймовірна природа, чисте та свіже повітря. Проте найбільше мені подобаються учні – вони щирі, дружні та життєрадісні. Вони щодня помітно вдосконалюються. Мені дуже приємно, що я роблю свій вклад в кожну дитину, яку навчаю. І це набагато важливіше, ніж гроші чи слава», – розповідає волонтерка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 20:57 :22