Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Італії почалось розслідування проти компанії, що обслуговувала смертоносний міст в Генуї

Обвал автомобільного мосту «Моранді» в Генуї, Італія. Фото: EPA-EFE/LUCA ZENNARO

В Італії розпочали розслідування щодо компанії Autostrade per l’Italia, яка обслуговувала міст біля Генуї, що обвалився.

Про це, цитуючи агентство Reuters, повідомляє «Укрінформ».

«Італійський уряд у четвер розпочав розслідування проти компанії-оператора Autostrade per l’Italia, що здійснює експлуатацію мосту у Генуї, після обвалу, який забрав щонайменше 38 життів», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Міністерство інфраструктури і транспорту Італії дало компанії 15 днів на надання доказів сумлінного виконання своїх зобов’язань з обслуговування мосту.

Autostrade per l’Italia є частиною компанії Atlantia S.p.A., що виступає найбільшим концесіонером мережі італійських автострад. Міністерство вимагає, щоб Atlantia взяла на себе зобов’язання відбудувати міст за власний рахунок і протягом обмеженого часу.

14 серпня у Генуї обрушився автомобільний міст: з висоти 45 метрів впало близько 40 автомобілів. В результаті інциденту загинуло 38 осіб.

Після цього віце-прем’єр-міністр Італії Луїджі Ді Майо заявив, що влада Італії може взяти контроль над національними автодорогами, якщо компанії-оператори не виконуватимуть свою роботу належним чином.

Loading...