Новини » Львів 17 серпня, 2018, 12:34
У пам’ятці архітектури за Оперним театром у Львові відкриють апарт-готель
Будівля на вул. Городоцькій, 2 у Львові
Будівля на вул. Городоцькій, 2 у Львові

Виконавчий комітет Львівської міськради сьогодні, 17 серпня, погодив реставрацію та пристосування під апартамент-готель частину будівлі на вул. Городоцькій, 2, яка розташована одразу позаду театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

Як інформує кореспондент ІА ZIK, містобудівні умови та обмеження на здійснення реставрації з переплануванням нежитлових приміщень третього поверху (56-83 згідно з технічним паспортом) під апартамент-готель видали фізичній особі – Олександру Свіщову.

<nbsp;>

Він також отримав дозвіл на перепланування приміщення підвалу та частини приміщень першого поверху під заклад громадського харчування.

<nbsp;>

«Затвердити містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на реставрацію з пристосуванням громадянином Свіщовим Олександром Юрійовичем нежитлових приміщень третього, частини першого та підвального поверхів на вул. Городоцькій, 2 під апартамент-готель та заклад громадського харчування», – йдеться у рішенні виконкому.

У дозвільній документації також зазначено, що будівля, що підлягає реставрації, на вул. Городоцькій, 2 є пам’яткою архітектури місцевого значення (охоронний № 137), розташована у центральній частині міста, у кварталі історично сформованої житлової та громадської забудови у межах історичного ареалу міста.

Згідно з даними системи Youcontrol, фізична особа-підприємець Свіщов Олександр Юрійович займається наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Окрім того, він є президентом ватерпольного клубу «Динамо».

Син Свіщова - Віталій є наймолодшим депутатом Львівської міськради від фракції БПП «Солідарність». 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 16:37 :02