Новини » Львів 17 серпня, 2018, 16:48
У міськраді наразі гальмують розширення готелю «Kavalier Boutique» на Знесінні
<nbsp;>

Виконавчий комітет Львівської міськради сьогодні, 17 липня, не затвердив містобудівні умови для розбудови у зоні ландшафтного парку Знесіння готелю «Kavalier Boutique». Як відомо, ТзОВ «Ореста» має намір збудувати на вулиці Старознесенській 58,60,60А,62,62А,64,66,70 багатоквартирний житловий будинок формату апарт-готель та розширити за рахунок спа-центру, салону краси, конференц-залу, банкетного залу та лаунж-кафе готель, який функціонує нині.

Такі плани власників готелю «Kavalier Boutique» передбачають знесенням існуючих будівель на вулиці Старознесенській. Зокрема, вілли Завидовичів. Окрім того, львівські активісти виступають проти запропонованого стилю нового будівництва. На їхню думку, сучасна будівля з великими панорамними вікнами дисонуватиме зі старою забудовою району.

«Була пропозиція, щоби вони розбудовувалися котеджно, це було б в стилі Знесіння і не будо б дисонансу. Адже це є місце, звідки починався Львів», – зазначила активістка Анна Біликівська.

<nbsp;>

Аби отримати «зелене світло» від міськради на розширення, представники готельєра пообіцяли відати щонайменше 200 кв.м. нового будинку для дитячої медіатеки, розширити під час будівельних робіт дорогу та у разі потреби фінансово допомагати парафії церкві Вознесіння, що розташована поруч. А щодо вілли Завидовичів (вул. Старознесенська,66), то представниця готелю «Kavalier Boutique» заявила, мовляв, нема ніяких документів, які б підтверджували історичну цінність будівлі, і через аварійний стан врятувати її неможливо, тож доведеться відтворити її фасад при новому будівництві.

Для затвердження містобудівних умов та обмежень на таке будівництво серед членів виконкому сьогодні забракло голосів. Хоч розширення бізнесу готелю «Kavalier Boutique» виконком іншим своїм рішенням уже підтримав – внісши нове будівництво у детальний план території обмеженої вул. Старознесенською та регіональним ландшафтним парком «Знесіння».

<nbsp;>

Згідно з даними платформи Youcontrol Керівником ТОВ «Ореста»,, є киянин Олександр Богомолов, а його засновниками – американська компанія «Traiding and consulting limited» та львів’янка Ореста Копанець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 01:53 :35