п'ятниця, 17 серпня, 2018, 13:58 Львів
У Львові прокуратура оскаржила м’який вирок для сутенера

Прокуратура Львівської області оскаржила надто м’яке покарання для сутенера. Як було встановлено, зловмисник будучи організатором у складі організованої групи у період 2014-2016 років створив та утримував місця розпусти, а також втягував осіб до зайняття проституцією (сутенерство) – злочини, передбачені ч.2 ст.302, ч.3 ст.303 КК України.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області.

Як повідомляється, чоловік уже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів, зокрема, у липні 2014 року Київський районний суд Харкова його визнав винним та призначив покарання п’ять років позбавлення волі з іспитовим строком три роки.

Нові злочини він вчинив під час відбування іспитового строку.

У судових дебатах сторона обвинувачення висловила позицію щодо призначення йому реальної міри покарання у виді 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Проте, незважаючи на вказані обставини, вироком Личаківського районного суду м. Львова, останнього визнано винним у вчиненні вказаних вище кримінальних правопорушень та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років без конфіскації майна, із застосуванням ст.75 КК України його звільнено від відбування покарання з призначенням іспитового строку – 3 роки.

Враховуючи, що покарання призначене судом обвинуваченому не відповідає ступеню тяжкості вчинених злочинів, через м’якість, прокуратура області до апеляційного суду Львівської області внесла апеляційну скаргу на вирок суду першої інстанції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 06:21 :48