Новини » Регіони 17 серпня, 2018, 14:18
У Луцьку зростуть тарифи на холодну воду 15-20%

Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення у Луцьку зростуть на 15-20%.

Про це йшлося сьогодні, 17 серпня, під час відкритих слухань у КП «Луцькводоканал», – повідомили IA ZIK у відділі інформаційної роботи Луцької міськради.

Рішення про коригування було прийнято відповідно до постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Серед основних чинників, які спричинили таку потребу, підвищення мінімальної заробітної плати, збільшення бази оподаткування по розміру ставок збору за спеціальне користування водними ресурсами, збільшення вартості солі, підвищення ціни на електроенергію, збільшення екологічного податку та податку на землю.

Так, якщо сьогодні чинний тариф на централізоване водопостачання становить 4,82 грн (усі цифри – без ПДВ) за кубометр води, то запропонована вартість становитиме 5,64 грн. Централізоване водовідведення – 5,09 грн, коригований тариф – 5,88 грн. Постачання холодної води з використанням внутрішньобудинкових мереж 5,23 грн, заплановано – 6,14 грн. Вартість водовідведення з використанням внутрішньобудинкових мереж на разі становить 5,49 грн, пропонується – 6,4 грн.

Запропоновані тарифи схвалені Національною комісією РЕКП.

«Прикро, що ми відстаємо від актуальних тарифів. Процедура актуалізації є трохи затягнутою, звичайно хотілося б якомога її спростити, адже уже з 1 жовтня передбачено черговий підйом тарифів на електроенергію, а це є і складовою тарифу на водовідведення та водопостачання, і ми знову матимемо різницю в тарифах. Різниця на сьогодні уже накопичилася, і становить неприємні цифри, які потрібно якимось чином компенсувати», – розповів перший заступник міського голови Григорій Недопад та додав, що запропонований тариф розрахований у розумних межах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 13:31 :00