п'ятниця, 17 серпня, 2018, 17:50 Регіони
Силовиків просять розібратися зі спробою самопідпалу біля луцької мерії

Секретар Луцької міськради Григорій Пустовіт закликав правоохоронців вивчити ситуацію зі спробою самоспалення учасника АТО біля муніципалітету.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної роботи міськради.

Пустовіт адресував звернення до СБУ, Нацполіції та прокуратури. Він нагадав, що пізно ввечері 15 серпня учасник добровольчого батальйону «Азов» погрожував здійснити спробу самопідпалу під стінами Луцької міської ради. Критичній ситуації вдалося запобігти. Проте, мотивував він свій вчинок тим, що депутати міської ради зняли кошти з будівництва реабілітаційного центру для учасників АТО.

«Дійсно, під час засідання позачергової сесії міської ради депутати прийняли рішення про виділення коштів у сумі 7,2 млн грн на завершення ремонтних робіт та придбання обладнання для ЗЗСО №27 у 55 мікрорайоні міста, аби 1 вересня 2018 року відкрити цей навчальний заклад. Майже 5 млн грн, необхідних для введення школи в експлуатацію, було знято з реконструкції Центру первинної медико-санітарної допомоги під реабілітаційний центр для учасників бойових дій у зоні проведення АТО», – йдеться у зверненні.

Водночас Пустовіт запевняє, що кошти за два місяці будуть повернуті. На цей момент проектно-кошторисна документація на будівництво центру проходить стадію еспертизи, яка триватиме щонайменше до кінця вересня. Рішення зняти ці кошти попередньо узгоджено з керівництвом Волинської обласної ради та облдержадміністрації.

«Зважаючи на обставини, окремі особи здійснюють маніпулювання навколо цього питання, підбурюють учасників АТО до спроб самогубства, закликають до радикальних дій, використовуючи та спрямовуючи їх на неправомірні вчинки, та відстоюють таким чином свої політичні та інші інтереси», – йдеться в документі.

Тому Пустовіт просить силовиків «дати оцінку подіям, що відбулися біля Луцької міської ради», та «виявити осіб, які підбурюють учасників АТО до радикальних, неправомірних дій, підштовхують до спроби самогубства, маніпулюють їх свідомістю, ставлять під загрозу здоров’я і життя самих бійців та інших громадян».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 14:30 :00