Новини » Суспільство 17 серпня, 2018, 2:45
Subaru утилізує відкликані автомобілі

Нова модель японського бренду Subaru потрапила під незвичайний відгук в США. Замість перевірки і ремонту дефектних машин їх просто утилізують.

Про це повідомляє avtoblog.

Subaru утилизирует отозванные автомобили 1

Восьмимісний Subaru Ascent поки не продається в Україні, проте в Північній Америці він уже встиг наробити чимало шуму: деяким щасливим власникам «сімейних» доведеться розлучитися з тільки що купленим авто – виробник відкликає і утилізує дефектні екземпляри.

На безпрецедентні заходи Subaru змушена піти через фатальний дефект, допущений при виробництві – частина точок зварювання на центральній стійці кузова пропущена роботами.

За інформацією Motor1, на даний момент відомо про 293 екземпляри неякісних Subaru Ascent, випущених в період з 13 по 21 липня. Дев’ять екземплярів вже знайшли своїх власників, інші поки знаходяться у дилерів бренду. Виробник впевнений, що машини, які відкликаються, були неспроможні забезпечити належну безпеку пасажирам у разі ДТП через недостатню жорсткість кузова. До дефекту при виробництві призвели помилки програмування роботів на зварювальній лінії. Усунути недопрацювання після випуску автомобіля неможливо. Нагадаємо, такого роду відгуки трапляються в автомобільній промисловості досить рідко. В останні роки під утилізацію відкликали автомобілі Volkswagen Eos, Golf, GTI, Passat, Tiguan і Touareg, а також британський Jaguar XF.

Як повідомляв IA ZIK, BMW відкликає сотні тисяч автомобілів у Європі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 17:42 :28