Новини » Київ 17 серпня, 2018, 17:35
Справу про підвищення тарифів на проїзд у Києві продовжать розглядати 16 жовтня
Фото: radiosvoboda.org
Фото: radiosvoboda.org

16 серпня відбулося підготовче судове засідання у справі № 826/11007/18 про встановлення нових тарифів на проїзд у київському транспорті: метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та в міській електричці.

Під час засідання до матеріалів справи були долучені письмові пояснення одного з позивачів про мотиви подання позовної заяви, – повідомляє ЮрЛІГА.

Зараз в підготовчому судовому засіданні оголошено перерву для вирішення питання, яка була вказана в ухвалі про відкриття провадження, зокрема, надання позивачами уточненої позовної заяви.

Наступне підготовче судове засідання відбудеться 16 жовтня.

Як відомо, позивачами за даним адміністративним позовом вказані Сергій Каплін, Петро Тігунов, Сергій Юрчик. Вони просять суд визнати протиправним і скасувати розпорядження КМДА «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху» від 5 липня 2018 року № 1147.

Нагадаємо, 18 липня 2018 року Окружний адмінсуд міста Києва відкрив провадження у справі про підвищення тарифів на проїзд в київському транспорті: метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та в міській електричці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 14:34 :25