п'ятниця, 17 серпня, 2018, 20:39 Суспільство
Найгірший в Україні пасажирський потяг назвала Ірина Верігіна
ZIK
ZIK

Я вважаю, що ще з 2014-го року потрібно було зупинити будь-які перевезення з Росією. Це країна-агресор, потрібно припинити з нею також торгівлю та запровадити візовий режим.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила голова Луганської обласної організації ВО «Батьківщина» Ірина Верігіна.

Нагадаємо, міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що Україна збирається припинити залізничне сполучення з Росією.

Ірина Верігіна переконана, що міністр інфраструктури запізнився з такою заявою на декілька років.

«Ще з 2014-го року в мене була дуже жорстка позиція щодо Росії. Адже Росія – це країна-агресор. Тому я вважаю, що ще з 2014-го року потрібно було зупинити будь-які перевезення з Росією, зокрема пасажирські. От у 2015-му році ми перекрили повітряний простір із Росією, і люди знайшли спосіб вилітати до країн Євросоюзу. Тому я вважаю, що якщо це країна-агресор, потрібно припинити з нею торгівлю та ввести візовий режим», – зауважила гостя програми.

Ірина Верігіна наголошує, що Україна має бути більш жорсткою до країни-агресора.

«Адже до сьогодні вона вбиває наших громадян. Ми не можемо загравати з цією країною. Я розумію, що можуть бути економічні збитки від припинення транспортного сполучення з Росією, але людський фактор і національні інтереси України повинні бути понад усе», – підкреслила Верігіна.

Гостя програм також звернула увагу на те, що «Укрзалізниця» не має права забувати про Луганщину та Донбас.

«Адже залізничне сполучення Луганщини з Києвом – жахливе. Найгірший потяг, який існує сьогодні – з Луганської області до Києва. Взяти квитки на нього практично неможливо. Санітарний стан цього потяга також є жахливим. Але якщо ми боремося з агресором, то, перш за все, треба подумати про громадян, які живуть на території Луганської і Донецької областей. Це люди, які постраждали від війни. Там досі чути вибухи гармат. А це дуже жахливо», – додала Ірина Верігіна.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 02:07 :00