Новини » Суспільство 17 серпня, 2018, 19:37
Мірошниченко: Українські артисти, які гастролюють в РФ, – інструмент у руках Кремля
ZIK
ZIK

Українським артистам, які працюють на Москву, слід створити умови, які б зробили дискомфортною їхню творчу діяльність на території України.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VII скликання Ігор Мірошниченко.

Політик, коментуючи гастролі українських артистів у РФ, зауважив, що Росія – така держава, де пропаганда може відбуватися «лише в один бік»: «Якщо це не вигідно Путіну, ти там не матимеш ні концертів, ні гастролей, ані жодних проукраїнських висловів не зробиш».

Ігор Мірошниченко переконаний, що більшість українських артистів із тих, які гастролюють Росією, усвідомлюють, що вони є інструментом у руках російської пропаганди, проте гроші стоять для них на першому місці.

«Тому вони роблять те, що вигідно Путіну. Їхні цитати потім московські пропагандистські ЗМІ використовують з метою антиукраїнської діяльності і, до речі, з метою послаблення санкцій проти Росії, на яких наполягає українська держава. І ці люди, які гастролюють на території РФ, є інструментом у перемовинах РФ із нашими міжнародними партнерами, які мають додаткові аргументи, щоб не посилювати, а скасовувати санкції, які вони запровадили проти РФ», – наголосив Ігор Мірошниченко.

Гість програми зауважив, що в Україні для цих діячів слід створити умови, які б зробили дискомфортним їхню творчу діяльність на території України.

«Війна – це така річ, коли ми не повинні боятися цензури і жорстких методів для досягнення будь-яких результатів», – переконаний Ігор Мірошниченко.

Нагадаємо, Держкомтелерадіо вніс на розгляд Уряду проект розпорядження Кабінету Міністрів України щодо застосування санкцій до російських видавництв, що продукують і поширюють продукцію антиукраїнського змісту.

Додамо, Міністерство культури поповнило список осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України трьома російськими діячами. Йдеться про російськомовного письменника, історика та політика з України Лева Вершиніна, а також російських письменників Захара Прилєпіна, Олександра Тамонікова й Олександра Широкорада.

У березні у Верховній Раді зареєстрували законопроект № 8085 про гастролі українських артистів до Росії. Він передбачає окремий реєстр українських виконавців, які виступають в РФ, і додаткові податки для них.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 05:57 :36