п'ятниця, 17 серпня, 2018, 20:55 Політика
Міністр Омелян дав категоричну пораду українцям, чиї родичі живуть у РФ
ZIK
ZIK

Українцям, які мають родичів у Росії, слід до них звернутися, щоб ті вийшли до Кремля і попросили Путіна скласти свої повноваження, зректися свого престолу й припинити вбивства українців.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Очільник відомства, відповідаючи на запитання глядачки, що робити 20% українців, чиї родичі живуть у Росії, у разі припинення залізничного пасажирського сполучення між державами, зауважив, що цифра «20% українців» викликає у нього сумнів.

«А по-друге, я пропоную звернутися до родичів, які живуть у Росії, вийти до Кремля і попросити свого керівника Путіна скласти свої повноваження, зректися своєї посади чи престолу і припинити вбивства українців на сході України та в інших місцях. Я вважаю, що це була би гідна відповідь родичів українців, які живуть у Росії і дбають про свої родини, бо куди прилетить завтра російський снаряд чи російська ракета – не знає ніхто, на жаль», – наголосив очільник відомства.

Володимир Омелян зауважив, що Міністерство інфраструктури України розробило пакет ініціатив, і після того, як вони будуть затверджені на державному рівні, він розповість про них детальніше.

«Там є багато контрзаходів щодо дій РФ з окупації Криму, східних територій України і фактично дестабілізації Азовсько-Чорноморського регіону», – зазначив Володимир Омелян.

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури України розробило комплекс контрзаходів, зокрема обмеження пасажирського сполучення з РФ, у відповідь на дії РФ із перешкоджання судноплавству в Азовському та Чорному морях. 

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян анонсував нові обмеження у сполученні з Росією.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 13:16 :41