п'ятниця, 17 серпня, 2018, 21:52 Суспільство
Герасим'юк: У нас Інтернетом взагалі ніхто не переймається
ZIK
ZIK

Звички людей, їхні вподобання сьогодні активно вивчають за допомогою соцмереж. Здавалося б, це така тонка матерія. Але цим користуються. А чи сьогодні в нас хтось про це дбає? Інтернетом у нас практично ніхто не переймається!

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявила перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк.

Нагадаємо, на Мюнхенській безпековій конференції Президент України Петро Порошенко заявив, що гібридна війна, яку веде Росія, поступово перетворюється на повномасштабну Світову Гібридну Війну. Порошенко зазначив, що ця війна ведеться на різних рівнях, на різних фронтах і на різних швидкостях і наголосив, що зло, яке стоїть за цією війною, є єдиним і перебуває у Кремлі.

Ольга Герасим’юк зауважила, що весь світ сьогодні цим переймається. З її слів, російська агресія зараз дуже непокоїть США, Велику Британію і країни Європи.

Водночас Ольга Герасим’юк розповіла, що сьогодні вона працює у Комітеті Ради Європи з питань медіа та інформаційного суспільства, де представники різних країн виробляють підходи щодо того, яким має бути інформаційне суспільство, які мають бути у ньому правила, та як протидіяти викликам в інформаційній сфері.

«Більше того, ми створили окремий комітет, який має виробити рекомендації для всіх країн, як боротися з фейками, пропагандою, як її розрізняти і як врятувати інформаційний простір від нівеляції. Адже сьогодні існує соціальна журналістика, де кожен із нас – журналіст. Ми черпаємо новини з соціальних мереж, і на них ми орієнтуємося. Але це і є той матеріал, який використовує пропаганда», – зауважила Ольга Герасим’юк.

Перший заступник голови Нацради України з питань телебачення і радіомовлення додала, що звички людей, їхні вподобання сьогодні активно вивчаються за допомогою соцмереж.

«За цим стежать, адже це можна скеровувати. Здавалося б, це така тонка матерія, але цим користуються. А чи сьогодні у нас хтось про це дбає? Інтернетом у нас практично ніхто не переймається! Окрім поодиноких законопроектів, які критикуються. А Росія далеко попереду всього цього процесу», – наголосила Ольга Герасим’юк і додала, що в Україні майже неможливо знайти експерта з інформаційної безпеки.

«Тому на питання, що робити з російською пропагандою, у мене невтішна відповідь. Поки що я не знаю, хто це буде робити», – заявила Герасим’юк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 05:03 :53