п'ятниця, 17 серпня, 2018, 13:18 Львів
Доступна школа: на Львівщині ще 36 «Школяриків» возитимуть дітей до освітніх закладів
  • Фото: Юра Мартинович
  • Фото: Юра Мартинович
  • Фото: Юра Мартинович
  • Фото: Юра Мартинович
  • Фото: Юра Мартинович
  • Фото: Юра Мартинович
  • Фото: Юра Мартинович
  • Фото: Юра Мартинович
  • Фото: Юра Мартинович

Сьогодні, 17 серпня, на площі біля головного корпусу НУ «Львівська політехніка» відбулася урочиста передача 36 нових шкільних автобусів «Школяриків» для потреб районів та територіальних громад Львівської області.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Урочиста передача «Школяриків» (Атаман D093S2) відбулася за участю міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, голови Львівської ОДА Олега Синютки, голови Львівської обласної ради та чиновників відділу освіти районів та територіальних громад області.

Ці автобуси придбали у межах програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки. За результатами проведеної закупівлі у системі електронних торгів ProZorro, вартість автобусів становила 63 млн 680 тис гривень, з яких половина – держбюджет, а друга половина – кошти громад.

«Сьогодні вже створено 50 опорних шкіл у Львівській області. Це дуже важливо. Бо коли ми подивились на результати ЗНО, то діти із сільської місцевості саме на Львівщині показують найкращі результати серед інших областей. Серце радіє, коли бачу ці нові автобуси, адже ці транспортні засоби зможуть принести якіснішу освіту, даючи можливість всім дітям незалежно від того, де вони народили – здобувати фахові знання», – сказала Лілія Гриневич.

Нові автобуси на Львівщині отримали 17 районів, 11 ОТГ та 3 комунальні заклади обласного підпорядкування.

«Всі 36 автобусів зібрані в Україні, без російських комплектуючих. Це була принципова позиція Львівської обласної ради і Львівської обласної державної адміністрації. Минулого року щодо цього була дискусія, цього ж року ми розуміємо, що український товаровиробник почав домінувати і на цьому ринку також. Насправді, це не просто автобуси – це дорога у майбутнє для наших дітей та для нашої держави», – повідомив Олег Синютка.

Торік для шкіл Львівщини придбали 68 шкільних автобусів. Однак, як кажуть чиновники, цих автобусів не достатньо, щоб задовольнити потребу області на всі сто відсотків. Тому наступного року плануються нові поповнення. Середня ціна одного такого Атаман D093S2 коливається в межах 1,8 млн грн.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 12:50 :16