Новини » Львів 17 серпня, 2018, 9:20
Депутати Сокальщині просять внести законодавчі зміни щодо реструктуризації заборгованості вуглевидобувних підприємств

Депутати Сокальської районної ради підтримали звернення щодо законодавчих змiн в частинi реструктуризацiї заборгованостi та списання пенi i штрафiв державних вуглевидобувних пiдприємств з Єдиного соцiального внеску i страхових внескiв.

Відповідне звернення підтримано на останньому засіданні сесії районної ради.

Про це ІА ZIK повідомили у Сокальській районій раді

Звернення скеровано до Президента України, прем’єр-мiнiстра, голови Верховної Ради, народних депутатів  України М. Бондара та О. Мусiя, головам фракцiй, груп та комiтетiв Верховної Ради України, мiнiстру енергетики та вугiльної промисловостi України, голови Львiвської обласної державної адмiнiстрацiї, голови профспiлки працiвникiв вугiльної промисловостi України.

Нагальність у прийнятті законодавчих змін полягає у тому, що строк дії мораторію на банкрутства вугледобувних підприємств закінчується вже 1 січня 2019 року. По завершенню терміну дії цього закону можуть початися масові протести, шахтарям не виплачуватимуть заробітну плату і в результаті ДП «Львіввугілля» може закритися, а також накладатиметься арешт на кредит обсягом 1 млрд гривень на переоснащення виробництва.

Також депутати райради просять Львівську обласну раду листом прийняти аналогiчне звернення.

За даними радіо «Сокаль», зараз борг ДП «Львiввугiлля» зi штрафiв i пені зi сплати ЄСВ складає понад 277 млн грн, штрафи i пені Пенсiйного фонду України понад 1 млн грн, вiдшкодування пільгових пенсiй 66 млн 901 тис. грн. Крiм того, є заборгованiсть – недоїмка з єдиного соцiального внеску, на яку нараховуються штрафнi санкцiї.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 07:01 :44