Новини » Політика 17 серпня, 2018, 21:15
Альтернативу «чорним спискам» із РФ запропонував Ігор Мірошниченко
ZIK
ZIK

Складаючи «чорні списки» російських діячів культури, Міністерство культури «стріляє гарматою по горобцях». Значно ефективніше було б запровадити візовий режим і розірвати дипломатичні стосунки з агресором.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VII скликань Ігор Мірошниченко.

Як повідомлялося, Держкомтелерадіо вніс на розгляд Уряду проект розпорядження Кабінету Міністрів України щодо застосування санкцій до російських видавництв, що продукують і поширюють продукцію антиукраїнського змісту.

Відповідаючи на запитання ведучого про те, як гість програми оцінює ефективність "Чорного списку" російських діячів культури і подібних заборон, пан Мірошниченко сказав, що Міністерство культури і Міністерство транспорту, ухвалюючи подібні ініціативи, "стріляє гарматою по горобцях". 

«Значно ефективніше було б запровадити візовий режим і розірвати дипломатичні стосунки з країною-агресором», – відповів екс-нардеп.

За його словами, візовий режим дав би можливість будь-кому, хто потрапляє під підозру в антиукраїнській діяльності, відмовляти у видачі візи. 

«Не було би зайвих питань, не треба було б складати і постійно розширювати непотрібні списки. І найголовніше – значна частина тих, хто не потрапляє до цих списків, але є потенційними диверсантами і ведуть антиукраїнську діяльність на території України, не проникали б сюди. Звичайно, це потрібно було робити ще в 2014 році, але краще пізно, ніж ніколи. Тому ми продовжуємо наполягати на тому, що Україна мала розірвати повністю дипломатичні відносини і запровадити візовий режим із країною-окупантом», – переконаний Мірошниченко.

Також пан Мірошниченко, коментуючи інформацію про припинення залізничного сполучення з РФ, сказав, що це правильна ініціатива, але водночас зауважив, що Росія продовжує залишатися головним економічним партнером. Він сказав, що, з одного боку,  ми вимагаємо санкцій від міжнародних партнерів, а з іншого – самі продовжуємо торгувати з Росією. Як зауважив гість, ми маємо припинити будь-які взаємини на державному рівні, а потім переходити до індивідуальних обмежень для кожного громадянина.

«Журналісти «розкопали» інформацію, що дружина пана Омеляна продає свої модельні сукні у РФ. То українці мають цілком виправдані претензії до пана Омеляна. Так само держава, обмежуючи права громадян і попереджуючи цілком справедливо, що їхати на територію країни-окупанта небезпечно, має це демонструвати власним прикладом. Україна має припинити як транспортне сполучення, так і торгівлю», – прокоментував гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 17:47 :32