п'ятниця, 17 серпня, 2018, 23:50 Політика
Альтернативний метод припинення залізничного сполучення з РФ запропонував Богдан Яременко
ZIK
ZIK

Скасування залізничного транспорту в Росію – це цілком позитивне рішення. Звісно, можна було би повестися по-іншому. Приміром, написати на вагонах «Крим – це Україна». Тоді б росіяни, ймовірно, самі відмовилися їздити українськими поїздами.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK сказав голова фонду «Майдан закордонних справ» Богдан Яременко.

«Я з перших днів називаю війну війною і не вірю у будь-які взаємини, торгівлю. Можуть робитися якісь мінімальні винятки…, але за міжнародним посередництвом. Тільки тоді, коли воюючі сторони отримують гарантії, запевнення щодо виду поставок. Теоретично, це можна уявити, але на практиці – торги з Росією працюють проти нашої політично-правової позиції у світі, а особливо, коли ми намагаємося заручитися підтримкою», – говорить експерт.

Звісно, багато друзів України ставляться з розумінням до відносин із Росією, однак часто чути закиди, підкреслює голова фонду «Майдан закордонних справ».

«Чому інші мають впливати на Росію, якщо ми самі продовжуємо співпрацювати? Це загальнотеоретичні підходи. На практиці я розумію міністра. Сьогоднішня правова позиція – це вибір Президента, мовляв, ні війни, ні миру, звісно ж у правовому плані. Петро Порошенко намагається знайти якісь виходи, які би подобалися українцям і відповідали суті відносин із Росією, були б виправдані економічно, а це непросто», – запевняє Богдан Яременко.

До того ж, голова фонду «Майдан закордонних справ» вважає позицію міністра інфраструктури України Володимира Омеляна повністю логічною та аргументованою.

«Якщо під цим є економічна база, то вже тим більше нема про що говорити. Дійсно, українці відчувають нестачу поїздів. Тобто ми, з одного боку, вагонами, що курсували в Росію, залатаємо дірки, а з іншого – отримаємо додаткові можливості. Я думаю, що скасування залізничноготранспорту в РФ – це цілком позитивне рішення. Звісно, можна було би повестися по-іншому. Хоч би написати на вагонах «Крим – це Україна». Тоді, мені здається, що росіяни самі б відмовили нашим поїздам», – додає Богдан Яременко.

Нагадаємо, вчора міністр інфраструктури Володимир Омелян написав у соціальній мережі Facebook: «До Москви будуть лише ведмеді ходити, як у старі добрі часи».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 03:32 :48