Новини » Політика 16 серпня, 2018, 23:22
Юрій Чижмар застеріг від напівкроків щодо Росії
ZIK
ZIK

Якщо в нас триває війна з Росією, то ми повинні вводити ті режими співіснування двох країн, які передбачає стан війни. Якщо ми не будемо правдивими в тій ситуації і робитимемо напівкроки, то населення цього не зрозуміє.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Юрій Чижмар.

Як повідомлялося, Міністр інфраструктури Володимир Омелян анонсував нові обмеження у сполученні з Росією.

«Якщо в нас у країні є війна, ми повинні вводити ті режими співіснування двох країн, які передбачає стан війни. Якщо ми не будемо правдивими в тій ситуації, в якій опинилася країна, і будемо робити напівкроки, то, з одного боку, ми розбалансуємо своє населення, бо воно не буде розуміти, де ми живемо. А з іншого боку, ми не будемо мати твердої позиції у міжнародних інституціях, де ми захищаємо країну», – зазначив нардеп.

За його словами, Президенту і владі варто зрозуміти, що суспільство очікує правди, тоді ми будемо єдині і спільні в своїй думці, а якщо буде двозначність, то буде розкол суспільства. На переконання гостя, на жаль, сьогодні у владі не видно проукраїнської світоглядності.

«Уявіть собі, щоб під час Другої світової війни в Європі чи Радянському союзі хтось переймався, які в нього комунальні послуги, зарплата, медицина і чи є корупція. Насамперед, треба припинити війну, а далі зі всім розберемося.

В Україні, навпаки, тільки 43% громадян це усвідомлюють. Але для 57% насправді не важлива війна, бо вони не знають, чи вона взагалі існує, чи там хтось помирає. І, на жаль, сьогоднішня влада довела до того, що суспільство дезорганізоване й розколоте навіть у питанні війни», – перевиконаний Чижмар. 

Також він зауважив, що підтримує введення візового режиму для російських громадян, бо Україна в стані війни.

«Я не заперечую, щоб російські митці і люди, які мають бізнес в Україні, їздили в Україну. Але вони повинні знати наперед, що якщо вони їдуть, то повинні отримати візу. Тому що не може прикордонник за 5 хвилин оцінити, чи людна їде з добрими чи поганими намірами, чи є вона в певних списках, чи є щодо неї заперечення з боку різних правоохоронних органів щодо в'їзду в Україну, чи не числиться вона в певних терористичних чи інших організаціях. Треба все це звірити», – вважає Чижмар.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 18:04 :04