Новини » Львів 16 серпня, 2018, 10:12
Відбудеться проща до найстарішої чудотворної каплиці Львівщини

У неділю, 19 серпня, відбудеться проща до с. Бориничі, що біля Ходорова, до найстарішої чудотворної каплиці Львівщини.

Цьогоріч виповнюється 155 років від чудотворного Богоявлення Пречистої Діви Марії. Тут чимало чудес і оздоровлень, а 1863 р. німа дівчинка-пастушка вперше заговорила й оздоровилась від важкої недуги, п’ючи воду та обливаючись нею з кринички, що у лісі поблизу села Бориничі. Їй тоді явилась Божа Матір і зцілила. Згодом граф Володимир Борковський фундував спорудження тут каплички.

Папа Римський Пій ІХ у 1865 р. надав капличці відпустову грамоту. У радянські часи капличку неодноразово руйнували, а криничку засипали. Вже в часи національного відродження 1988 р. парох і парафіяни села Бориничі відбудували капличку та відновили відпустове місце.

Цілюща вода з Бориницької каплички вже понад півтори сотні літ дарує людям здоров’я та красу. Відновити духовні сили, отримати зцілення і принести Богові молитву за рідних і близьких – з такими інтенціями запрошують 19 серпня, у свято Преображення Господнього, організатори прощі усіх, хто цього бажає, до особистої переміни під покровом Святої Богородиці. Початок літургії о 12.00.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 06:30 :52