Новини » Регіони 16 серпня, 2018, 13:59
Це ціна непобитих облич депутатів, – психолог про спробу самопідпалу в Луцьку

Спроба учасника АТО скоїти самоспалення під приміщенням Луцької міськради – це реакція на перекидання коштів зі зведення реабілітаційного центру для воїнів на потреби школи № 27.

Про це під час прес-конференції сьогодні, 16 серпня, розповіла волонтерка і психолог Олена Звєрєва, – повідомив власкор IA ZIK.

Депутат Луцької міськради, волонтер місії «Чорний тюльпан» Микола Собуцький розповів, що такого розвитку подій не очікував ніхто.

«У атовців є закрита ФБ-група, в яку приходить пізно ввечері повідомлення. Я його випадково прослухав і спочатку подумав, що це жарт. Але коли прослухав вдруге – то за хвилину як був удома в тапочках і шортах, так і приїхав», – заявив Собуцький.

Бойові побратими дали змогу прослухати звукове повідомлення, яке залишив боєць батальйону «Азов» із позивним «Ганс». Чоловік у ньому зауважив, що ситуація, коли міськрада перекинула кошти із будівництва реабілітаційного центру для атовців на школу № 27, стали останньою краплею. «Я вирішив зробити самопідпал», – зазначив «Ганс».

Микола Собуцький розповів, що зателефонував до психолога Олени Звєрєвої. І далі вже вона спілкувалася з атовцем із телефону Собуцького.

Тим часом Звєрєва перебувала в селі за 35 кілометрів від Луцька.

«Все було на волосині – ми летіли під 200 кілометрів на годину. У Копачівці зник зв’язок, бо там нема покриття, і я розуміла, що він («Ганс») вже міг горіти. Добре, що потім «Ганс» сказав у слухавку «Алло». Не можна з атовцями бавитися. Зніміть краще у мене зарплату, але в атовців інше сприйняття», – розповіла Звєрєва.

Вона пояснила, що ця ситуація – це реакція на рішення міської ради перекинути кошти із облаштування центру реабілітації на школу № 27.

«Оце ціна непобитих мордочок наших депутатів», – зазначила Звєрєва.

«Я коли його обняла, то зрозуміла, наскільки велика напруга. Він просто не міг розтиснути руку. Ми могли просто згоріти разом. Бо коли ми обнялися, то я теж була вся в бензині», – зазначила волонтерка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:14 :34