Новини » Політика 16 серпня, 2018, 20:39
Суд над Януковичем, на думку депутата-ляшківця, затягують задля певної події
ZIK
ZIK

Є таке відчуття, що і надання Україні томосу, і вирок по справі Януковича спробують підвести ближче до весни. Щоб перед виборами відзвітувати суспільству про те, як багато зроблено владою.

Таку думку висловив народний депутат України Юрій Чижмар в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Ми бачимо нове для України явище – заочний суд, якого раніше не було. Через це і виникають складнощі правозастосування. Адже звинувачений і основні свідки, які проходять по справі, не знаходяться в Україні, і їх неможливо допитати», – зауважив Юрій Чижмар.

Депутат зазначив, що раніше прогнозував і зараз впевнений у тому, що заочний вирок по Януковичу буде вже ближче до виборів, щоб влада отримала свої політичні дивіденди.

«Є таке відчуття, що і надання Україні томосу, і вирок по справі Януковича спробують підвести ближче до весни. Щоб перед виборами відзвітувати суспільству про те, як багато зроблено владою.

Адже, з погляду логіки процесуального законодавства, справу Януковича можна було провести набагато спокійніше, без такого фарсу. Зокрема, сьогодні не було ні обвинуваченого, ні основних свідків, до яких могла би бути агресія. Але ми все одно бачимо блокування приміщення, роботи суду і тому подібне», – констатував Юрій Чижмар.

Як повідомлялося, у приміщенні Оболонського суду Києва сталася бійка між адвокатами екс-президента Віктора Януковича та поліцією. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 01:11 :16