Новини » Суспільство

Сморід у Херсоні назвали екологічною катастрофою міста

У Херсоні на позачерговій сесії міської ради, яка відбулася у четвер, сильний сморід на території міста, що тримається у повітрі вже тривалий час, назвали екологічною катастрофою.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Ми з вами маємо, як здається мені і нашим колегам-депутатам, екологічну катастрофу в нашому місті. Тому що цей сморід, запах, який навіть зараз присутній у місті, він просто не дає можливості нашим мешканцям спокійно почуватися у своєму місті... Можливо, це якась терористична акція була, і ми про це навіть не знаємо», – сказав у виступі на сесії депутат міської ради Руслан Рубан, оприлюднивши з даного питання відповідне депутатське звернення.

Як він зазначив, «ми в цьому нашому депутатському зверненні запросили керівників служб (Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Державної екологічної інспекції в області та Головного управління Держпродспоживслужби в області – ред.), щоб вони прийшли і розповіли нам що зроблено, і щоб наші мешканці розуміли, що у нас відбулося у нашому місті».

У Херсоні громадяни протягом останнього часу скаржилися на сморід в усіх районах міста. 7 серпня 2018 року оперативною групою Головного управління ДСНС в Херсонській області було попередньо виявлено джерело забруднення у вигляді вивезених на поле неподалік Херсона відходів птахівництва (курячого посліду). Відходи було вивантажено на полі на площі довжиною майже кілометр.

 

Loading...