Новини » Світ 16 серпня, 2018, 2:40
СК Росії вирішив відпустити з СІЗО обвинувачених у справі Нової величі

У середу, 15 серпня, слідчий Слідчого комітету Росії клопотав про пом’якшення запобіжного заходу двом обвинуваченим у справі руху Нова велич – 18-річній Ганні Павліковій і 19-річній Марії Дубовик.

Як повідомляється на сайті СКР, рішення клопотати про переведення Павлікової і Дубовик під домашній арешт прийнято «з урахуванням даних про особи» обвинувачених.

У четвер слідчий Віктор Малюкін попросить Дорогомиловський суд Москви про зміну запобіжного заходу, пише Російська служба Бі-бі-сі. Минулого тижня цей же суд відмовився відпустити Павлікову з СІЗО, погодившись з позицією обвинувачення про те, що вона може чинити тиск або сховатися.

Справу щодо членів Нової величі порушили в березні 2018 року. За версією слідства, учасники Нової величі збиралися здійснити в Росії державний переворот і захопити владу. Шестеро фігурантів були заарештовані.

Серед них виявилися дві дівчини – Анна Павлікова (на момент арешту їй було 17 років) і 19-річна Марія Дубовик. Вони не визнали свою провину.

Захист Павлікової, як і захист деяких інших фігурантів, вважає, що обвинувачені стали жертвами провокатора, пов’язаного з правоохоронними органами.

За словами адвокатів, після взяття під варту стан здоров’я обох дівчат серйозно погіршився.

Група журналісток, телеведучих і актрис ініціювала Марш матерів на захист Павлікової, Дубовик та інших фігурантів справи.

Марш пройшов сьогодні і зібрав кілька сотень людей. Він не був санкціонований московською владою.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков напередодні сказав, що Кремль слідкує за цією справою, і назвав її резонансною.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 18:37 :55