Новини » Економіка 16 серпня, 2018, 14:01
Половина медзакладів первинної допомоги уже перейшли на нове фінансування, – МОЗ
Фото: promin.cv.ua
Фото: promin.cv.ua

Уже 50% медзакладів первинної допомоги перейшли на нове фінансування.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я (МОЗ).


462 заклади охорони здоров’я підписали договори з НСЗУ (Національна служба здоров’я України) у «другій хвилі» – 389 комунальних медзакладів, 40 приватних клінік та 33 лікарі-ФОП, йдеться у повідомленні.

Уже з жовтня ці медзаклади будуть фінансуватись за новою моделлю – отримувати прямі виплати від Нацслужби здоров’я за обслуговування пацієнтів.

Цього разу до нового механізму фінансування приєдналися заклади з усіх областей України. Зокрема, з Нацслужбою здоров’я починають роботу всі комунальні заклади Харкова, Львова, Сум, Рівного, Житомира, Тернополя, Чернігова, Чернівців, Івано-Франківська, Маріуполя, Мукачева та багатьох інших міст, містечок і сіл.

Загалом уже 623 медичні заклади по усій країні працюють з Національною службою здоров’я. Інші комунальні заклади, що надають первинну допомогу, мають підписати договори з НСЗУ до кінця 2018 року.

Медзаклади, які уклали договори з НСЗУ, обслуговують загалом 23 млн людей. Із них понад 10 млн вже обрали своїх лікарів.

Точні дати «третьої хвилі» укладання договорів Нацслужба здоров’я оголосить найближчим часом, зазначають у МОЗ.

«Якщо ви ще не обрали свого лікаря, то саме час це зробити! Наразі декларацію зі своїм лікарем – терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем – підписав уже кожен третій українець», – йдеться у повідомленні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 10:59 :19