Новини » Економіка 16 серпня, 2018, 12:25
Метро в Україні обладнають датчиками для виявлення надзвичайних ситуацій, – Мінрегіон
Станція київського метрополітену «Героїв Дніпра». Фото: Фалін Володимир/УНІАН
Станція київського метрополітену «Героїв Дніпра». Фото: Фалін Володимир/УНІАН

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства зробить обов’язковим обладнання споруд метро автоматичними установками виявлення надзвичайних ситуацій.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе, передає «Інтерфакс-Україна».

«Установка таких пристроїв (датчиків, – ред) у метро значно підвищить безпеку пасажирів у разі пожежі, закорочення, затоплення, обвалів тощо. Крім того, це максимально унеможливить вплив людського фактора на виявлення загроз», – заявив Парцхаладзе.

За його словами, датчики нададуть можливість оперативно виявляти поломки і запобігати ймовірним аваріям. Ці системи виявлятимуть можливі загрози, оброблятимуть інформацію про поточний стан будівель і споруд, а також оперативно надаватимуть прогнозовану інформацію.

Відповідні зміни Мінрегіон запровадить в оновленій державній будівельній нормі (ДБН).

«Також у новій ДБН розширені вимоги до пожежної безпеки в метрополітенах, а саме оновлено і покращено системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, системи протидимного захисту, підпору повітря тощо», – зазначив Л. Парцхаладзе.

Він додав, що ця ДБН поширюється на проектування та будівництво нових ліній, споруд і пристроїв метрополітену, а також на реконструкцію, капремонт і техпереоснащення наявних.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-16 19:42 :00