четвер, 16 серпня, 2018, 9:12 Спорт
«Маріуполь» і «Зоря» сьогодні зіграють свої матчі у відповідь в Лізі Європи проти «Бордо» та «Браги»
uefa.com
uefa.com

Футболісти «Маріуполя» і луганської «Зорі» проведуть сьогодні, 16 серпня, повторні матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи УЄФА сезону-18/19.

Виїзний поєдинок ФК «Маріуполь» із французьким «Бордо», який стартує о 21:45, транслюватиме телеканал «Футбол 2», а гру у Португалії між тамтешньою «Брагою» з однойменного міста і «Зорею» о 22:30 покаже «2+2», повідомляє Укрінформ.

Тиждень тому у Запоріжжі «Зоря» і «Брага» обмінялися голами – 1:1. На 69-й хвилині рахунок відкрив Рікарду Орта, через три хвилини рівновагу відновив півзахисник збірної України Олександр Караваєв.

Футболісти «Маріуполя» у свою чергу не втримали переможний результат в Одесі і у підсумку програли «Бордо» – 1:3. Дмитро Мішньов на 7-й хвилині вивів «Маріуполь» вперед. До перерви «жирондинці» повели у рахунку завдяки голам Гаетана Лаборда (33, 37). А у другому таймі третій м’яча у ворота Рустама Худжамова забив Орельєн Чуаемі (49).

Зустріч «Бордо» – «Маріуполь» довірили арбітрам з Шотландії на чолі з Ендрю Далласом. Поєдинок «Брага» – «Зоря» обслуговуватиме суддівська бригада з Македонії, яку очолює Александар Ставрєв.

Нагадаємо, переможці протистоянь за сумою двох матчів вийдуть до вирішальної стадії відбору Ліги Європи УЄФА сезону-18/19 – раунду плей-оф.

2018-11-17 17:36 :27