Новини » Львів 16 серпня, 2018, 11:29
Львівська ОДА просить ЦВК призначити вибори у чотирьох ОТГ
Фото: bigmir.net
Фото: bigmir.net

Учора, 15 серпня Львівська ОДА звернулася до Центральної виборчої комісії з проханням про призначення перших виборів у ще трьох об’єднаних територіальних громадах Львівщини – Бібрській, Лопатинській та Меденицькій. Також у ЦВК перебуває звернення ЛОДА щодо призначення перших виборів у Зимноводівській ОТГ.

Про це повідомив консультант Офісу реформ у Львівському регіональному відділенні Асоціації міст України, радник голови ЛОДА з децентралізації Віталій Корецький, повідомили в прес-службі Офісу реформ.

Зазначається, що Бібрська, Лопатинська та Меденицька ОТГ є першими громадами у своїх районах, відповідно, Перемишлянському, Радехівському та Дрогобицькому. Досі жодна громада не утворена у 4 районах Львівщини – Буському, Золочівському, Турківському та Яворівському. Усього на Львівщині утворено 39 ОТГ.

Нагадаємо, що 9 серпня Центральна виборча комісія відмовилась призначати перші вибори в ОТГ. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Асоціація міст України закликали ЦВК до 17 серпня 2018 року провести засідання та призначити відповідно до звернень облдержадміністрацій перші та додаткові місцеві вибори в ОТГ, утворених за процедурою визначеною спеціальним Законом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 01:22 :58