четвер, 16 серпня, 2018, 8:26 Світ
Китайські інженери представили місяцехід, що відправиться в космос наприкінці року
Космічний апарат «Чан’е-4». Фото: xinhuanet.com
Космічний апарат «Чан’е-4». Фото: xinhuanet.com

Китайські інженери продемонстрували фотографії нового місяцеходу, який планується доставити в цьому році на зворотний бік Місяця за допомогою космічного апарату «Чан’е-4».

Цей модуль повинен здійснити м’яку посадку в район басейну Південний полюс – Ейткен на зворотному боці Місяця, повідомляє агентство Сіньхуа, пише «Новое Время».

Місячний ровер нагадує прямокутну коробку з двома складними сонячними батареями і шістьма колесами. Його габарити: 1,5 метра в довжину, 1 метр в ширину і 1,1 метра у висоту.

У Вейрен, головний конструктор програми місячного зонда в Китаї, сказав, що апарат в цілому повторює зовнішній вигляд свого попередника – місяцеходу «Юйту», який був доставлений на поверхню природного супутника Землі за допомогою апарату «Чан’е-3» 14 грудня 2013 року, а в січні наступного року через несправності «переведений в режим сну».

Проте, новий ровер отримав адаптовані частини і конфігурацію корисного навантаження, що настроюється для вирішення складних завдань на поверхні Місяця, а також нові можливості для ретрансляційного зв’язку.

За словами представників Державного управління науки, технологій і промисловості, у громадськості буде можливість дати ім’я роверу. Учасники можуть представити варіанти імен через Інтернет з 15 серпня по 5 вересня, а офіційну назву буде оголошено в жовтні після декількох відбіркових турів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 02:14 :14