четвер, 16 серпня, 2018, 21:59 Політика
Конкретну загрозу в налагодженні стосунків України з Росією вбачає депутат Рибчинський
ZIK
ZIK

У той час, коли в Укрзалізниці настільки мало потягів, що є проблемою дістатися із Закарпаття до Києва, на Росію їх чомусь вистачає. Тому, що більше ми будемо налагоджувати стосунки з Росією, то більше будуть підніматися реваншистські настрої всередині країни.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Євген Рибчинський.

Як уже повідомлялося, Україна збирається припинити залізничне сполучення з Росією, заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян. Згодом стало відомо, що в Міністерстві інфраструктури планують припинити лише пасажирське залізничне сполучення.

«Я вважаю Омеляна не просто технократом, я вважаю його одним із найкращих міністрів у цьому уряді, принаймні після Кирпи він робить найбільше для Укрзалізниці і для всієї галузі», – переконаний нардеп.

А щодо перевезень до РФ, за його словами, вони об'єктивно скочуються, і в нас настільки мало потягів всередині країни, що є проблемою добратися із Закарпаття до Києва. Тому треба займатися розвитком залізничних перевезень всередині країни.

«Нам не вистачає потягів, а в Росію у нас чомусь їх вистачає. І притому єдиний потяг, який є прибутковим – це потяг Київ-Москва, який за останній рік нам приніс 154 мільйони гривень. А натомість все інше сполучення є витратним більше, ніж прибутковим. І найголовніше, треба розуміти, що чим більше ми будемо налагоджувати стосунки з Росією, тим більше будуть підніматися реваншистські настрої всередині країни. І якщо не збільшувати санкції, а, навпаки, їх скорочувати – реванш не за горами, і ми вже його побачимо за півроку», – пояснив Рибчинський.

Також пан Рибчинський вважає: те, що заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, як історичний документ, навіть із затримкою в три роки, не втрачає своєї актуальності. Бо якщо, наприклад, Президент країни чотири роки тому закрив би своє підприємство в Росії, то за ним би відразу пішли санкції.

«Відразу би припинилося все сполучення, якби у Президента не був бізнес із Росією. Тут націоналізувалися б російські підприємства після анексії Криму. Дуже багато речей, які мали відбутися, не відбулися. На превеликий жаль, ці дії Володимира Омеляна є трохи запізнілими, але вони ніколи не будуть зайвими, і я його підтримую», – прокоментував гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 17:11 :39