четвер, 16 серпня, 2018, 4:40 Політика
Генерал пояснив, якими можуть бути подальші дії Кремля проти України

Росія не виконуватиме взяті на себе зобов’язання в рамках Мінських угод і продовжить створювати загрози для України на східному фронті.

Про це в інтерв’ю «Апосторфу» сказав експерт з питань безпеки, ветеран зовнішньої розвідки, генерал-лейтенант Василь Богдан.

«Для цього там відбувається і певна концентрація військового контингенту, техніки і провокації різного рівня», – зазначив він.

За словами експерта, ці акції потрібні для того, щоб військовим шляхом тиснути на Україну і створювати враження, наче Росія готова почати широкомасштабну військову операцію. Мовляв, якщо ви не підете нам на поступки, то ми здійснимо цю акцію.

«Такі наміри у Російської Федерації є, але ми маємо пам’ятати, що українські Збройні сили вже не ті, що були в 2014-му. По-перше, вони мають гарний досвід, по-друге, у них є сучасна військова техніка. А враховуючи проблеми, які виникають в Азовському морі, зміцнюється також українське азовське узбережжя», – сказав Василь Богдан.

На думку експерта, дрібні провокації будуть і на фронті, і в тилу.

«Яким би не був наш контррозвідувальний режим, але специфіка тривалого співіснування з Росією в минулому, нюанси з режимом перетину кордону і існування п’ятої колони дають підстави говорити про наявність розгалуженої агентурної мережі спецслужб Росії. Тактика підриву українського тилу залишається актуальною для Кремля і його спецслужб. Тому вітчизняний сектор оборони має і надалі вживати заходів, які б убезпечили всіх нас від можливих неприємних несподіванок. Ризики ескалації є, але повномасштабно реалізувати замислене Путін за нинішніх умов не зважиться», – вважає генерал.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 01:01 :04