live

Екс-депутат назвав Вадима Новинського «ретранслятором Путіна»

ZIK

Усі заяви Новинського – це намагання залякати українців, що через релігійні розбіжності почнеться громадянська війна.

На цьому наголосив народний депутат України попередніх скликань Володимир Яворівський в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Ми прекрасно розуміємо, що Новинський існує не сам по собі, а є ретранслятором Путіна. Пригадайте, хто такий Новинський. Його позбавили депутатської недоторканності й звинувачують у тому, що він був організатором викрадення Драбинка», – нагадав Яворівський.

На його думку, усі заяви Новинського – це намагання залякати українців, що через релігійні розбіжності почнеться громадянська війна.

«Якщо інша сторона вважає, що УПЦ МП є українською церквою, то скільки священників Московського патріархату перебувають разом із військовими на фронті? Так, складно назвати бодай одного священника, натомість від Київського патріархату я можу назвати сотні людей, які підтримують солдатів на передовій.

І коли Онуфрій, лідер церкви Московського патріархату, говорить, що голодомор 1932-1933 років – це Боже покарання українців, то це взагалі неприйнятно. Тобто не Сталін, не комуністи та більшовики доклали до цього руку, а саме Бог», – наголосив Володимир Яворівський.

Як повідомлялося, Генеральна прокуратура отримала доступ до матеріалів Державної міграційної служби про українське громадянство народного депутата від «Опозиційного блоку», олігарха Вадима Новинського.

Loading...