Новини » Регіони 16 серпня, 2018, 12:33
Для створення Коломийської ОТГ залишився останній крок – рішення сесій

Перша ОТГ з адміністративним центром у місті обласного значення в Івано-Франківський області отримала висновок ОДА та скористалась можливостями створити громаду за спрощеною процедурою, що відкрилася з прийняттям змін до законодавства навесні 2018 року.

 Про це сьогодні, 16 серпня, IA ZIK повідомили в прес-службі ОДА.

Розпорядженням голови Івано-Франківської ОДА затверджено позитивний висновок щодо приєднання до Коломиї чотирьох сільських рад – Товмачицької, Шепарівцівської, Іванівецької та Саджавської.

Коломийська ОТГ – на завершальному етапі об’єднання. Наступним фінальним кроком стануть рішення сесій Коломийської міської та чотирьох сільських рад, які остаточно затвердять добровільне приєднання сіл та створення об’єднаної громади», – зазначає радник з питань децентралізації Івано-Франківського ЦРМС, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою.

Попередньо  депутати Коломийської міськради на сесії проголосували за погодження приєднання до Коломиї чотирьох сільських рад сіл Шепарівці, Іванівці, Товмачик та Саджавка.

Це другий етап реформи децентралізації. Першим було утворення об’єднаних територіальних громад з центрами у сільських та селищних радах, які не були районними центрами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 03:37 :38