Новини » Політика 16 серпня, 2018, 16:45
ОНОВЛЕНО. Денисова: Ще четверо громадян РФ просять Путіна обміняти їх на українських політв’язнів
Фото: facebook.com/denisovaombudsman
Фото: facebook.com/denisovaombudsman

Ще четверо громадян РФ, які перебувають у місцях позбавлення волі в Україні, написали заяви на ім’я президента Росії Володимира Путіна з проханням обміняти їх на утримуваних у РФ українських політв’язнів.

Про це у Фейсбук повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова.

«І далі надходять заяви від громадян Росії, яких тримають в українських місцях позбавлення волі, на ім’я президента РФ із проханням обміняти їх на одного з українських політв’язнів. Сьогодні такі заяви ми отримали ще від трьох осіб. Заяви написали Гаджиєв Руслан Джупалаєвич, Кімаковський Ігор Володимирович (ДУ «Бахмутська установа виконання покарань №6») і Мефедов Євген Ігорович (ДУ «Миколаївський слідчий ізолятор»), – написала український омбудсмен.

Також прохання про обмін написав Павло Черних (Маріупольський слідчий ізолятор).

Денисова зазначила, що ці та інші заяви громадян РФ направлять до Міністерства закордонних справ України, щоб МЗС доправило їх дипломатичною поштою до адміністрації президента РФ.

Нагадаємо, 11 громадян РФ, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі в Україні, написали заяви на ім’я президента своєї країни Володимира Путіна з проханням посприяти поверненню на батьківщину шляхом обміну на утримуваних в РФ українських політв’язнів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 15:24 :22