четвер, 16 серпня, 2018, 10:19 Суспільство
Брендинг «Ukraine Now» із просування України у світі отримав престижну нагороду
Фото: twitter.com/VGroysman
Фото: twitter.com/VGroysman

Брендинг «Ukraine Now» із просування України у світі отримав нагороду Red Dot Design Award.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у Twitter.

«Брендинг #UkraineNow отримав одну з найпрестижніших нагород в світі дизайну Red Dot. Це визнання нашої креативної індустрії та прекрасна промоція держави. Роботи, відзначені нагородою, виставляються у провідному Музеї сучасного дизайну Red Dot в німецькому Ессені», – написав Гройсман.

Співзасновник і креативний директор рекламного агентства Banda Павло Вржещ розповів AIN.ua, що команда дуже рада перемозі свого продукту.

«Був жарт, що коли ми опублікували кейс, то забрендувати Ukraine Now весь український Facebook. Кожен хотів висловитися. Було багато різних думок «всередині». Нам важливо було почути думку від експертів «зовні». І коли отримуєш нагороду рівня Red Dot, сумнівів у якості роботи вже не повинно залишатися», – зізнався він.

Кидати роботу над Ukraine Now у Banda Agency не планують. Наприклад, триває створення єдиного брендбуку:

«Ми продовжуємо працювати над брендингом, співпрацювати з Міністерством інформаційної політики. Нещодавно виклали оновлений брендинг. Додали туди більше матеріалів, знайшли нові візуальні прийоми. Тепер Ukraine Now виглядає ще сміливіше і динамічніше», – сказав Павло Вржещ.

«Також допомагаємо Міністерству інформаційної політики з розробкою єдиного брендбуку. Ми хочемо, щоб Ukraine Now користувалися всі українці. Брендбук допоможе робити це правильніше і простіше», – додав він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 13:10 :59